MENUTop
לפרטים והזמנות
צור קשר


  שקיות קטנות

  בעולם שבו לאריזה תפקיד מכריע במיתוג ובשיווק, התאמת שקיות ומארזי מתנה לעסק היא תורה שלמה הדורשת מומחיות, היכרות עם צורכי השוק ויכולת להתאים את השקית למוצר הנמכר, למיתוג העסק ולצורכי הלקוח גם יחד. אחת מתת-המחלקות בענף העצום הזה היא השקיות הקטנות, הייעודיות למתנות. אנחנו מכירים אותן: אלה שבתוכן נארזים תכשיטים, מוצרי קוסמטיקה, שעונים, וכיוצא באלה מתנות קטנות אך יוקרתיות בדרך כלל. לא מפתיע לפיכך שלקוחות רבים שומרים על השקית כמזכרת של קנייה איכותית ורגע משמח בחיים.

  שקיות קטנות ממותגות

  המדובר בשקיות מעוצבות וממותגות הנושאות את לוגו החברה או המוצר, והן קומפקטיות לנשיאה במראה אלגנטי. כיום אפשר למצוא שקיות כאלה העשויות בעיקר מבד או מנייר/קרטון, בכל גודל שהוא, בשלל דגמים. השוק העולמי מתאים עצמו ללא הרף לטכנולוגיות הייצור וההדפסה המתעדכנות, לחומרים המשתכללים ומותאמים לתקינה העולמית הידידותית לסביבה. חומרים קלים אלה הופכים את השקיות הקטנות לעמידות במיוחד, ולפיכך במקרים רבים הן הבחירה הראשונה של העסק.

  בניגוד לשקיות הניילון או הפלסטיק – שקיות בד או נייר/קרטון קטנות הן ידידותיות לסביבה, ניתנות למיחזור והשימוש בהן מגוון יותר. הנייר והקרטון שמהם עשויות שקיות אלה הם משאב מתחדש – עצים, וייצורן מבטיח טביעת רגל פחמנית נמוכה יותר בהשוואה לשקיות הניילון. עובדה זו מקנה לעסק תדמית בת-קיימא חשובה בעיני לקוחותיו וספקיו ותורמת למיצובו כעסק ערכי.

  שקיות בד קטנות

  אלה באות בדגמים מעוצבים עם ידיות באורך משתנה ובחוזק בד שמאפשר נשיאת משקלות לא קטנים, באריגה המונעת קריעה או פרימה, או הינתקות של הידיות. התפירה והאריגה עוברות בקרת איכות. ההדפסה האיכותית נועדה למנוע דהיית הצבעים ולאפשר הטבעת לוגו או אלמנט גראפי. השקיות עשויות גם מאלבד – בד סינתטי חזק שמשמש למוצרים שונים, כמו גם ליצירה, תחפושות, ועוד.

  שקיות נייר וקרטון קטנות

  העיצובים המשתנים והמתקדמים של הדפסות הנייר כיום הופכים את השקית הקטנה לאידיאלית לכל מטרה ועסק – משקיות טייק-אוויי, ועד לביגוד, מבתי קפה ועד לקוסמטיקה ותכשיטים. כך תוכלו למצוא שקיות נייר קרטון יוקרתיות, מנייר שחור עם הדפסות זהב, עם ידיות סאטן או שרוך, ועוד – כולן ממותגות בצבעים ובעיצובים מרהיבים. ניתן למצוא שקיות בשלל צורות – אורכיות או רוחביות, מרובעות או עם קצוות קטומים, בגדלים משתנים ובכל גוון שהוא. תשומת הלב לפרטים הקטנים היא שיכולה להעניק למוצר ממד אחר.

  שקיות קטנות – יתרון המחיר

  יתרון מובהק נוסף של שקיות קטנות מבד ומנייר/קרטון הוא המחיר שלהן. בהשוואה לשקיות ניילון או פלסטיק עלות הייצור שלהן נמוכה יותר, וכך הן חוסכת כסף מצטבר רב גם לעסקים.

  בחירת ספק שקיות קטנות

  כאמור, אמנות יצור השקיות והתאמתן ללקוח ולספק היא מקצוע שדורש ניסיון, ידע, אמצעי ייצור מתאימים, חומרים איכותיים, מחלקת גרפיקה יצירתית ומבריקה, ולא פחות חשוב – עמידה בתקנים בינלאומיים, ביכולת הספקה של מוצרים בני-קיימא, וכמובן עמידה בזמנים, בכמויות, ובעיקר ביכולת לסייע ללקוח בכל שלבי חייו של המוצר: מהגדרת הצורך, עבור בעיצוב, היצע החומרים, איכות הייצור, וכלה בהספקה מהירה בכל כמות שהלקוח צריך.

  חברת דיל אריזות – מהמובילות בישראל בייצור, יבוא, שיווק והפצה של מוצרי אריזות במגוון רחב מזה שנים רבות – סיפקה את שירותיה עד היום לאלפי לקוחות מרוצים: חנויות, בתי עסק, חברות וארגונים. מקצוענות, מהירות, דייקנות, מגוון מרשים של מוצרים, וחיסכון משמעותי מאוד במחיר – כל אלה בנו לה את המוניטין שממנו היא נהנית.

  תאמו עימנו – ועוד באותו יום נציגנו יגיע אליכם, בכל מקום בארץ, עם דוגמאות של מוצרינו. לפרטים והזמנות צרו עימנו קשר.

  [email protected]
  כל הזכויות שמורות © 2023 שקיות

  הצהרת נגישות
  דילוג לתוכן