MENUTop
לפרטים והזמנות
צור קשר


  שקיות פלסטיק

  שקיות פלסטיק ממותגות נהפך לחלק בלתי נפרד מרוב הסופרים וחניות. לאחר אישור “חוק השקיות פלסטיק” כאשר מכריח את בעל העסק לחייב סכום מינימלי של 10 אגורות לשקית, חל ירידה בצריכת המוצר. יחד עם זאת, לא מעט צרכנים עדיין משלמים 10 אגורות לשקיות. החישוב הוא ככה: הולכים לסופר והקנייה עלתה 1,250 ₪ , ובכדי לארוז את המצרכים, היה נדרש לרכוש 15 שקיות. סה”כ תוספת העלות לאותה קנייה הייתה 1.5 ₪. לבית העסק עדיין יש משמעות למתג את המוצר, ובדיל אריזות תוכלי למצוא שקיות פלסטיק ממותגות במחירים תחרותיים וגם בכמויות קטניות הכל מ-1000 יחידות.

  שקיות פלסטיק ממותגות הינן חלק בלתי נפרד ממיתוג ומשיווק, בכל הקשור לעולם העסקים.
  בעלי עסקים רבים, המוכרים בחנויותיהם מוצרים ללקוחות הדורשים שימוש בשקיות, נתקלים בשאלה – האם להשקיע ולרכוש שקיות ממותגות ייעודיות לעסק, או להסתפק בשקיות ניילון רגילות ללא מיתוג מיוחד. חלק מבעלי העסקים, בוחרים לחסוך את ההוצאה על עיצוב וייצור של שקיות פלסטיק ממותגות, ולהסתפק בשקיות רגילות. אך לרוב, מדובר בשיקול לא נכון של חיסכון, שכן ההשקעה ברכישת שקיות ניילון ממותגות, שהינה מינימלית, בעיקר ביחס לאמצעי מיתוג אחרים, הינה השקעה שעתידה להחזיר את עצמה. כלומר, לא מדובר בבזבוז חסר אפקט, אלא בהשקעה בדבר שעשוי לפתח את העסק שלכם ולהביא אליו לקוחות נוספים.

  שקיות פלסטיק ממותגות

  שקיות פלסטיק הינן כלי שימושי בכל בית. רוב האנשים, שומרים אותן על מנת לעשות בהן שימוש חוזר, ולא זורקים אותן ברגע שחזרו הביתה עם הרכישה החדשה בשקית. הדבר קורה בסבירות גבוהה עוד יותר, כאשר מדובר בשקיות פלסטיק איכותיות, הנבדלות למשל משקיות הפלסטיק השקופות, שהינן פשוטות יותר ואיכותיות פחות, ולפיכך סביר יותר שיימצאו את מקומן בפח באופן מהיר יותר מאשר שקיות איכותיות, שהלקוחות ירצו לעשות בהן שימוש חוזר.
  מאחר ושקיות פלסטיק הינן שימושיות במיוחד, ניתן למצוא בהן שימושים שונים, הן בתוך הבית, והן מחוצה לו.
  גם כאשר מדובר בשימושים חוזרים בתוך הבית, יש יתרון במיתוג של השקית, שכן העסק שלכם יישמר בתודעה של הלקוחות, וכך תוכלו ליצור לקוחות חוזרים רבים. ולגבי היתרונות בשימוש החוזר בשקית מחוץ לבית, הדבר בולט על אחת כמה וכמה, מאחר ובלי לשים לב, הלקוחות אשר משתמשים שוב בשקית ומסתובבים איתה ברחוב, מאפשרים חשיפה והיכרות של אנשים רבים עם עצם קיומו של העסק שלכם.
  לכן, מומלץ במיוחד לכתוב בכמה מילים בודדות מה בית העסק שלכם מוכר ומתמחה בו, על מנת להפוך את החשיפה הזו ליעילה.
  כאן מגיע דגש חשוב במיתוג בכלל, ובעולם של שקיות פלסטיק ממותגות בפרט. ישנם פרמטרים חשובים שכדאי לשים לב אליהם, ואין להסתפק רק בהדפסה פשוטה של שם העסק, ללא כל מחשבה נוספת, ולצפות שהמיתוג יהיה אפקטיבי.
  אז למה כדאי לשים לב?

  עיצוב – חשוב שהעיצוב יהיה מזמין ובולט, אך לא מעמיס על העין. מומלץ להתייעץ עם מעצבים גרפיים או אנשי מקצוע אחרים, בעת העיצוב של הלוגו של בית העסק שלכם, וגם בנוגע לעיצוב של שקיות פלסטיק הייעודיות לו.

  אינפורמטיביות – החשיפה המתבצעת כתוצאה מחשיפה לשקית ממותגת, הינה קצרה, ולכן חשוב שהמידע החשוב לגבי העסק שלכם יועבר בקלות ובצורה זמינה. לכן, יחד עם הלוגו, יש לשלב מספר מילים קצרות אשר יקלעו למומחיות של העסק שלכם, ויהיו מזמינות ואטרקטיביות.

  איכות – כאמור, הסבירות של השימוש החוזר של הלקוחות בשקית, וההסתובבות שלהם איתה, תלויה באופן ישיר באיכות של השקית. לכן, מומלץ להשקיע בשקיות שנראות טוב והינן עמידות, מה שיאפשר שימוש חוזר לאורך זמן.

  אז אם אתם מחזיקים בית עסק, ומחפשים דרך קלה, נוחה וזולה למיתוג משמעותי ואיכותי, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר. החברה מתמחה במגוון סוגים של שקיות פלסטיק ממותגות, בעיצובים שונים על פי בקשתכם. המגוון הרחב שהחנות מציעה כולל הדפסות בצבעים שונים, ושקיות בגדלים שונים, תוך הקפדה מתמדת על האיכות ברמה בלתי מתפשרת. השירות של החברה הינו נוח ואדיב, כך שתוכלו לבצע הזמנות של שקיות פלסטיק בקלות וללא מאמץ.

  [email protected]
  כל הזכויות שמורות © 2023 שקיות

  הצהרת נגישות
  דילוג לתוכן