MENUTop
לפרטים והזמנות
צור קשר


  שקיות ניילון

  כיום אנו יכולים לראות היצע רחב של שקיות שמהן חובה לבחור אפשרות אחת. כל בעל עסק יהיה מחויב לבחור את השקית שתאפשר לו לספק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר. בחירת השקית היא הרבה יותר מעוד סתם בחירה, היא עשויה להביא איתה שינוי משמעותי. לעיתים השקית זאת שתקבע עד כמה הלקוח יהיה מרוצה בסיומה של הקנייה. כיצד רכישת שקיות ניילון עם מיתוג עשויה לתרום לעסק שלכם בעתיד הקרוב ובעתיד הרחוק?

  נוחות מאוד לשימוש – עבור כולם

  גם העובדים שלכם וגם הלקוחות ירצו לדעת כי השקיות יהיו נוחות לשימוש. אם השקית תהיה מאוד מסורבל זה עשוי להיות בעייתי עבור כולם. לפיכך שקית מניילון היא הבחירה הנכונה כי היא מאוד נוחה ומאוד פשוטה לתפעול. כל אחד יכול לפתוח את השקית בקלות, ולהכניס אליה את המוצרים השונים. כתוצאה מכך לא תמצאו את עצמכם נאלצים להתמודד עם תורים ארוכים בתוך העסק שלכם. הפתרון הזה לא סתם הפך להיות לפתרון המועדף על מרבית בעלי העסקים ובעלי החנויות בישראל.

  שקיות ניילון מיוצרות משמן גולמי, שהופך לחומר קשה או רך. ברוב המקרים, השקיות קיימות לדור אחד בלבד. בזמן הקצר הזה הנוחות הקיצונית שלהם גרמה להם להפיץ את כל תחומי החיים והפכה אותם לשם נרדף למיתוג העסק. עם זאת, פירוקם הוא תהליך ארוך מאוד; למעשה, הם לעולם לא מתפרקים במי הים. זהו גם יתרון וגם חסרון שאותו זמן. יתרון שהם יכולים להחזיר מעמד לא מעט זמן אך מבחינת הסביבה הירוקה, קצת פחות.

  שקיות ניילון מפוליאתילן

  אלה הן שקיות הניילון הנפוצות ביותר העשויות משמן גולמי. הפירוק שלהם אורך אלף שנים, ובתנאים לא טובים הם לעולם לא מתפרקים. למרות שניתן למחזר פלסטיק מפוליאתילן, רק כ -3% מערך זה מגיעים לתהליך המיחזור.

  שקיות ניילון בתהליך פירוק מואץ

  שקיות אלו נקראות לרוב בטעות שקיות מתכלות. בנוסף לפוליאתילן, שקיות אלו מכילות מולקולות ממקור צמחי. בתנאים נוחים, הפלסטיק מושבת על ידי חיידקים. הם אוכלים את המילוי ובכך מייצרים כמה חורים בפלסטיק, וכתוצאה מכך יורדת נקבוביותו, אשר בתורם תורמת לפירוק נוסף שלה בדרכים שונות, כולל על ידי חיידקים. היו מחלוקות רבות סביב הקיימות הסביבתית מסוג זה, מכיוון שלמרות שתהליך הפירוק מואץ, הרי שהשקיות לפעמים אף פעם לא נהרסות באמת. הם מתפרקים רק לחתיכות קטנות יותר המהוות נטל לסביבה ואיום על ציפורים ובעלי חיים. דרך שרשרת המזון, הפלסטיק אפילו עושה את דרכו לשולחן שלנו. האורגניזם של בן אנוש מודרני מכיל כמאה תרכובות כימיות סינתטיות שלא היו שם לפני 50 שנה. שקיות ניילון מסוג זה בהחלט אינן מתאימות למכולות פסולת אורגנית וגם לא ממש מתאימות למכולות פסולת פלסטיק, מכיוון שהן פוגעות בתהליך המיחזור כולו.

  שקיות ניילון מתכלות 100%

  אלו עשויות מחומר מתכלה 100% מחיידקים, כגון תירס, קוקוס, או עמילן אורז, חלבון סויה וכו '. עם זאת, סוג זה פחות עמידות בפני בלאי וגם יקר יותר בהשוואה לשקיות ניילון מפוליאתילן. . עם זאת, הם מתכלים במאת האחוזים בתנאים נוחים ותהליך הפירוק לוקח זמן קצר בלבד. עם זאת, עלויות הייצור שלהם מעלות את מחירי השוק העולמי של מוצרי מזון. ניתן לצבור שקיות ניילון בערמות קומפוסט. כמעט כל אחד מאתנו רכש בעבר מוצר אשר שימש כמתנה לקרוב משפחה או לחבר או חברה קרובים ונארזו בתוך שקיות ניילון. בעת רכישת המתנה עטפו לנו אותה בצורה יפה ואלגנטית אך יחד עם מידע מסוים על בית העסק ממנו נרכש הפריט ועם מסר שיווקי תואם. דבר זה מתאפשר אודות לקיומן של מוצרי האריזה הנמכרות עבור בתי עסקים וכמובן עבור לקוחות הקצה גם כן. שימוש באמצעות שקיות נעשה כמובן על ידי הלקוחות שמשתמשים בהם לעטוף את הפריט, אך הן משמשות יותר את בעלי העסק בכדי לשווק אותו ולהאדיר את הפעילות העסקית בהתאמה.
  כיום ניתן יהיה למצוא המוני סוגים של שקיות ניילון, שקיות נייר ושקיות בד המשמשות לעטיפות מתנות רבות. הדבר תלוי בגודל של המוצרים בשבירתן וכמובן בכמות שנרכשה. בעלי החנויות חייבים יהיו להשתמש מתנה כך שהלקוחות ייהנו משקית נשיאה נוחה ויפה, ואילו העסקים ייהנו מהחדרת המסר השיווקי ללקוחות שזה עתה רכשו וכמובן ללקוחות הפוטנציאליים הבאים שיבחינו בשקית המעוצבת.

  שקיות יפות רובנו נתקלים מפעם לפעם באנשים אשר מסתובבים עם סוגי נשיאה שונות המייצגות חברות קטנות כגדולות במשק. הן מייצגות את החברה עם העיצוב הייחודי, הלוגו והמסר הקיים. עיצוב שקיות מאין אלו משמש חברות זה זמן רב ועסקים רבים מנצלים את העובדה שהם יכולים להחדיר מסר מסוים לשווקים ולנסות להתחרות בשאר החברות באותו התחום, ובכך מניבים יותר הכנסות. היכן ניתן למצוא חברות המייצרות שקיות עבור עסקים ?

  dealarizot@gmail.com
  כל הזכויות שמורות © 2022 שקיות