MENUTop
לפרטים והזמנות
צור קשר


  שקיות ניילון

  שקיות ניילון הן אחד ממוצרי האריזה החיוניים והנפוצים ביותר בכל בית עסק. שקיות לאריזה, שקיות גופייה, שקיות ממותגות, שקיות לבנות או צבעוניות, אין עסק שאינו זקוק לשקיות ואם פעם שקיות הניילון היו שקופות ופשוטות, הרי שכיום מדובר על אמצעי שיווקי לכל דבר. מיתוג השקיות והדפסה איכותית עליהן שדרגו את המראה המיושן והן כיום איכותיות יותר, יפות ונוחות יותר.

  שקיות ניילון

  שקיות גופיה

  שקיות גופיה הן אחד מאמצעי האריזה השימושיים ביותר בבתי העסק כבר עשרות שנים. אלו שקיות שנועדו לאריזת מוצרים שונים והן מגיעות במגוון רחב של גדלים ועוביים לפי סוג ואופי הפריטים להם הן מיועדות.

  שקיות גופיה ידועות בעמידות שלהן והן מהוות פתרון מקצועי ומקיף ביותר לסוגי אריזה שונים. הן נוטות פחות להיקרע ומגינות היטב על התכולה הנמצאת בהן מפני הגשם. בכך הן עולות ביתרונן על שקיות בד או נייר.

  שקיות ניילון לאריזה

  אריזה של מוצר מסוים נעשית לאחר קנייתו. יותר מפריט אחד לא ניתן כבר לסחוב ללא אריזתו. כל מוצר, מקטן עד גדול, צריך להיכנס לשקית מתאימה שתעזור בניוד שלו. ומעבר להיותן פריט אריזה, שקיות ממותגות ומרשימות תורמות גם לחוויית הקניה של הלקוחות  ומסייעות לעסק בשיווקו ובפרסומו. 

  כל עסק צריך מלאי של שקיות כדי לתת מענה לנושא האריזה. שקיות ניילון לאריזה הן השקיות הנפוצות ביותר. הן זולות, נוחות לשימוש וקלות לאחסון.

  עם הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת כיום, בעלי עסקים יכולים לעשות שימוש בשקיות לאריזה במגוון רחב של עיצובים. שקיות ניילון לאריזה יפות ומרשימות מושכות את העין, וגם מהוות אמצעי שיווק אפקטיבי ביותר.

  על השקית ניתן להדפיס הדפסות באיכות גבוהה ולייצר פרסומת דינמית ואיכותית שתעצים את שיווק העסק ותיקח אותו למחוזות חדשים של חשיפה.

  הדפסה על שקיות ניילון

  שקית היא הרבה יותר מפתרון אריזה. מלבד התפקיד הפונקציונלי של השקית, יש גם משמעות גדולה מאוד לעיצוב שלה. שקית מעוצבת וממותגת היא כלי פרסומי ושיווקי לכל דבר והדפסה על שקיות ניילון זו הדרך הטובה ביותר למתג את העסק ולהגדיל מכירות.

  בזכות האפשרות של הדפסה על שקיות, בעלי עסקים מרוויחים פרסום חינמי ואורגני וגם הרבה זמן אחרי שהלקוחות עזבו את החנות, יחסי הציבור שלו עדיין ממשיכים לעבוד.

  המטרה של הדפסה על שקיות היא ניצול השטח הפנוי שלהן שחבל לוותר עליו. כדי להפיק את המקסימום מהשקית, כל שנדרש הוא לתאם הדפסה מקצועית של אלמנטים גרפיים איכותיים ומדויקים.

  מטרת ההדפסה היא לפרסם את העסק ולשם כך ניתן להדפיס מסר שיווקי, את הלוגו של העסק, פרטים שונים כגון שעות פתיחה וכתובת, אמצעים ליצירת קשר ועוד. כמובן שלא רק מה שמודפס הוא חשוב אלא גם איכות ההדפסה. עיצוב גרפי מוקפד ידגיש את ייחודיות השקית ואת הזיהוי שלה.

  שקיות ניילון מודפסות מתאימות לכל סוגי העסקים, גדולים, קטנים ומתחומי מסחר שונים. כל חברה או מפעל שרוצה להגיע לחשיפה רחבה ולשווק את מרכולתו לקהלים רלבנטיים, ייהנה מהיתרונות של הדרך השיווקית הזו.

  שקיות ניילון מחיר

  עסקים רבים אוהבים לעשות שימוש בשקיות ניילון לאריזת המוצרים הנרכשים אצלם. הסיבה היא כמובן המחיר שלהן שהוא זול משמעותית משקיות קרטון או פלסטיק.

  בשנים האחרונות ניילון הוא כבר לא בהכרח שם נרדף לזיהום סביבתי ויש התקדמות משמעותית בנושא שקיות הניילון שהפכו בחלקן אקולוגיות וידידותיות יותר לסביבה. לכן זול זה לאו דווקא מזהם ולא איכותי.

  אילו סוגים של שקיות ניילון ממותגות קיימות בשוק?

  בשוק, כאמור, יש היצע רחב של שקיות ניילון ממותגות, כאשר כל אחת נראית קצת אחרת. הסיבה לכך היא המגוון הרחב של חומרי גלם מהם מייצרים את השקיות.

  אחד מחומרי הגלם הפופולאריים ביותר הוא HDPE המתאפיין במראה איכותי ומעניק לשקיות עמידות גבוהה המאפשרת נשיאת משקלים גבוהים. השקית חזקה ובטוחה וגם מרשימה. חומר גלם נוסף הוא LDPE ממנו מייצרים שקיות דקות יותר.

  כדי להחליט איזה סוג מתאים לבית העסק חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע, כדי להתאים את סוג השקית באופן מדויק לאופי המוצרים.

  חשוב גם להתאים את החומר ממנו עשויה השקית לשיטת ההדפסה עליה. כאשר מדפיסים על שקית ניילון  יש להשתמש בטכניקה הנכונה והמתאימה כדי שההדפסה תיראה עליה איכותית ומקצועית. כאשר זה לא נעשה כך, הצבע עלול להימרח או לדהות, עלולות להיות טעויות בגוונים וההדפסה תהיה לא מדויקת.

  על-מנת למנוע את כל אלו חשוב לייצר ולהדפיס את השקיות בחברה מקצועית, בעלת ניסיון רב, עם ידע טכני רב ומיומנויות מתאימות.

  הדפסת שקיות ממותגות באופן מקצועי דורשת הכרות מלאה עם חומרי הגלם השונים, ידע עיצובי ומכונות דפוס מתקדמות ומשוכללות.

  לקבלת שקיות ניילון ממותגות ואיכותיות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת דיל אריזות המתמחה בייצור שקיות לסוגי תעשיה שונים ומעמידה לרשות לקוחותיה שירות מקצועי ואיכותי בהתאמה אישית.

   

  [email protected]
  כל הזכויות שמורות © 2023 שקיות

  הצהרת נגישות
  דילוג לתוכן