MENUTop
לפרטים והזמנות
שקיות ממותגות

אריזות ושקיות ממותגות בהתאמה אישית

אם יש לכם עסק, אתם בוודאי רוצים לעשות כל מה שנדרש על מנת שהוא יצליח. אך ההצלחה לא מגיעה באופן טבעי, יהיה עליכם לעבוד קשה. תצטרכו לבצע כל מיני פעולות שונות על מנת להשיג את ההצלחה. אחת מהבחירות האידיאליות עבור עסקים שונים היא להכניס שקיות עם מיתוג.  יש כאלה שיגידו כי הן כבר חלפו מהעולם, אך המציאות שונה מכל דמיון. אז למה אתם צריכים להשקיע על שקית עם מיתוג שלכם? חברת דיל אריזות כאן עם כל התשובות.

שקיות נמצאות בשימוש קבועכאשר אתם חושבים על הלקוחות שלכם, עליכם לחשוב במה הם משתמשים. שקיות בד או שקית מכל סוג אחר נמצאת בשימוש קבוע. יש כאלה שאפילו משתמשים בהן על מנת לבצע פעילויות שוטפות. מהסיבה הזאת תוכלו לספק ללקוחות שלכם את השקית שבה הם ישתמשו. החדשות הטובות הן שהשם של העסק שלכם יופיע על השקית. הם לא יוכלו לשכוח מאיפה הם קיבלו את השקית, דבר שיגרום להם לחזור לעסק שלכם.

תפרסמו את העסק ללא מאמץשקיות נייר או שקית מכל סוג אחר תסייע לכם לבצע פרסום מבלי שתצטרכו להתאמץ. נמאס לכם להשקיע סכומי עתק על פרסומים שלא עושים את העבודה? כאן אתם מרוויחים שני ציפורים במכה אחת. ראשית תרוויחו שקיות איכותיות שיאפשרו ללקוחות להיות מרוצים. אך בנוסף תוכלו גם להרוויח פרסום על ידי השקיות הללו. כאשר הלקוחות יסתובבו באזורים שונים עם השקית שלכם. כל מי שייחשף לשקית, יכיר את העסק שלכם במידה מסוימת. אולי תוכלו להרוויח ככה גם לקוחות חדשים. השקיות שמתאימות לעסק שלכם הן לא בהכרח השקיות שמתאימות לעסקים אחרים. יש כאלה שצריכים שקית גדולה על מנת להכניס כמות גדולה של מוצרים. אחרים יודעים כי הלקוחות שלהם צריכים אך ורק שקיות ניילון קטנות. ברגע שאתם רוכשים שקית ממותגת, תוכלו לדאוג כי היא תתאים לעסק שלכם. כלומר אתם לא תצטרכו לבחור שקית שתדעו מראש שלא תעשה את העבודה. זה יבוא לידיי ביטוי בין היתר גם מבחינת הנוחות של הלקוח. הלקוח ידע כי הוא מקבל שקית שמתאימה לו.

צור קשר


  רושם חיובי אצל כל לקוח

  בשורה התחתונה תצטרכו לדאוג כי הלקוחות השונים יהיו עם רושם חיובי על העסק שלכם. זה נכון שהשירות או המוצרים שאתם מספקים הם אלה שישנו את התמונה. אך גם אותן שקיות ממותגות עשויות להביא לא מעט השפעה. הרי זה נראה מרשים פי כמה שאת הקניות מכניסים אל תוך שקית עם מיתוג אישי. חברת דיל אריזות תשמח לסייע לכם לבחור את השקית שהכי מתאימה לעסק שלכם. זאת שתאפשר לכם לדעת כי אתם נמצאים במקום שבו תמיד רציתם להיות בו. עבדתם לא מעט על מנת שתוכלו להגיע למקום שבו אתם נמצאים היום.

  מחפשים שיווק ישיר לעסק שלכם בתחום אריזות או שקיות ובאופן מקצועי ואיכותי?

  חברתנו  חוסכת לכם 30% בעלויות ע”י שיגור סוכנים שמגיעים לכל מקום בארץ באופן מהיר עם הדוגמאות והסחורה. דיל אריזות מייצרת, מעצבת, מייבאת ומשווקת מוצרי אריזות לכל רחבי הארץ. חברתנו הינה בין המובילות במשק הישראלי בתחום הייצור, היבוא, השיווק וההפצה של מגוון מוצרי האריזות.

  למה לרכוש שקיות דווקא מדיל אריזות

  הוותק, המקצועיות, בגלל שמילה זו מילה, הבטחה זו הבטחה, זמן זה זמן! חברתנו הינה מהמובילות בארץ כבר שנים רבות בתחום ולה אלפי לקוחות מרוצים. בנוסף, אנו חברה שתלווה אותך במקצועיות, מהירות, דייקנות ובמחירים אטרקטיביים! אריזה היא לפני הכל אמצעי.  בכל מקרה, בעל העסק, החנות, המפעל, המוסד מוכרח למסור את הפריטים שנרכשו על-ידי הלקוח שבמקרה שלנו הן:

  בכל מקרה בעל העסק, החנות, המפעל או המוסד מוכרח למסור את הפריטים שנרכשו ע”י הלקוח, באריזה על מנת לאפשר ללקוח לקבלם ולשאתם. כבר במהלך פעולה זו בחירת הפריט ע”י הלקוח והסכמתו לרכוש אותו, צדה אינו של הרוכש את הצורה והסגנון שמשדרת האריזה. הסכמת רכישת הפריט שהחנות, העסק, המפעל המוסד מנסה למכור נובעת, לא מעט, מטיב הפריט, מצורתו ואיכותו. זה עושה את ההשלמה ואת התרשמות הלקוח מהפריט. המוצר משדר גם נתוני איכות לא רק אודות הפריטים שמשווקת העסק אלא גם מקרינה שבאמצעותה נמסרו הפריטים ללקוח.

  בעלי החנות מודעים לעובדה שמחנותם הלקוח לא יוצא עם תכולת הפריטים ששווקו על-ידם, באריזה שאינה משדרת את איכות פריטיהם שנמכרו ועל כך עמלו. לא מעט על מנת להגיע למצב שהלקוח ייתן את הסכמתו לרכישתם. שאינה מתאימה רפרזנטציית ואיכותית יכולה לקלקל את הרושם ולשדר חוסר איכות ואולי חוסר אכפתיות מצדו כמשווק.

  כידוע שפריט איכותי הוא בדרך כלל ארוז באופן איכותי. העין, קודם, צדה את החיצוניות ולאחר מכן, התוכן. ההשקעה הנכונה  משיגה את המטרה.  ביציאה מהחנות, עובדת רכישת הפריטים האיכותיים שהמשווק התכוון להפיץ אותם ובתוך מוצר איכותי ומושכ עין – היא גאווה הן למוכר והן ללקוח. יתרה מזאת, האם פלייר, כרטיס ביקור, הודעה לרדיו שאינה נראית לעין ומושמעת לשניות ואפילו לא ניתנת לרישום מקוצר זמן השידור, מאפשרים העברת מידע על העסק כמו האם פלייר שאינה נראית לעין ומושמעת לשניות ואפילו לא ניתנת לרישום מקוצר זמן השידור, מאפשרים העברת מידע על העסק באופן ממותגת שנראית בקהלים רחבים, כמעט בלתי מוגבלים, צעירים ומבוגרים, נשים וגברים?

  שקיות ממותגות

  המוצרים שלנו הממותגת ורוב המוצרים הנלווים הינם לשימוש ממושך ולא חד פעמי. המוצר אומנם חובקת את הפריט שנרכש בבית העסק אך בהגיעה לביתנו ומשמשת לשימוש חוזר.  במצב זה, המוצרים הנלווים שלנו מגעים באמצעות הקהלים הרחבים, כאמור, בסביבה מגורי הלקוח ולמקומות שונים גם מחוץ למרחב זה. במידה בית העסק ממותג היטב ומעוטרת במוצרים נלווים מתאימים ומושכות עין, ניתן יהיה להעניק גם מתנות לאחרים בסוג כזה שהמידע על בית העסק יגיע למקומות, מרחבים ואנשים שבעל העסק כלל לא צפה.

  המוצרים שלנו ובתוספת המוצרים הנלווים מהווה סימן למהות ואיכות העסק או החנות ובעיקר המסר לאיכות שמתכוון המשווק לשדר, הינה, במבט הראשון מהיציאה של הלקוח הרכוש מבית העסק, הבדל בינו לבין המתחרים של בית העסק. בתוספת למוצרים הנלווים, הצלע המשלים של הפריט המוצע למכירה ולשיווק ומהווה לא רק אמצעי נשיאה, לא רק פרסום אלא חלק מהאיכות שבעל העסק רוצה לשדר בעת ביצוע המכירה וגם לאחר מכן.

  המוצרים שלנו הינה לרוב מתכלה, לאחר שימוש רב, בטבע והינה פקטור חשוב לעניין האקולוגי. אנו אלו שמייצר, מייבא, משווק ומעצב, בית העסק, למפעל ולמוסד, יסייע בידך להגיע למטרות אליהן הנך שואף ואשר צוינו לעיל, תוך הפגנת מקצועיות, התאמה לרצון הלקוח וכוונותיו שעליו להשיג באמצעות המשווקת והמעוצבת שלנו ובאמצעות המוצרים הנלווים שלנו – ביסודיות, אמינות, זריזות ומחיר שפוי.

  שקיות נייר

  השקיות שלנו זמינות בצורות, גדלים וצבעים שונים. תמיד תוכל למצוא שקיות נייר שתשלים את העסק שלך, המוצרים שלך ואת העונה הנוכחית. אם הינך זקוק להדרכה בבחירת שקית הנייר המתאימה, אנא אל תהסס לפנות אלינו. אנו יכולים לעזור לך למצוא שקית שהיא גם יפה וגם שימושית, מושלם לעסק שלך.

  שקיות הנייר האלו משמשות לרוב בחנויות מתנות, חנויות קמעונאיות, חנויות מכולת, מחוץ לרישיונות וסחר הקייטרינג.

  אנו מספקים שקיות נייר המיוצרים מחומר גלם ייחודי ומיוחד המעניק כוח לשקית כאילו אינו מיוצר אך ורק מנייר. אתה יכול לשאת כמות עצומה של משקל בשקית הנייר – בבטחה ונעימה. היתרון של שקית הנייר הוא שניתן למחזר אותו, הוא חזק להפליא וגם מעוצב בצורה מסוגננת. אנו יכולים גם לייצר שקיות נייר בהתאמה אישית – אתם בוחרים את החומר, העובי, הרוחב והאורך שלכם המותאמים במיוחד לצרכים שלכם.

  אנו יכולים להדפיס את הלוגו שלך ולהפוך את השקית מותאמת אישית לעסק שלך.

  האריזות הינם חלק בלתי נפרד מעולמם של עסקים רבים. יכולת להעניק את המוצרים “עד הבית” או לשלוח את הלקוחות כאשר נושאים הם שקיות אריזה מעוצבות, מהווה יתרון גדול.

   

  החנות ממוקמת על כביש ראשי. תאום הגעה (0508868288)יאפשר הגעה עד לפתח החנות עם מכונית. פתח הכניסה לחנות רחב ונגיש למעבר כיסא גלגלים. בכניסה לחנות שיפוע תלול ( מעל 10%). במידת הצורך תינתן עזרה מיידית לכל אורך שעות הפעילות. אין שרותי נכים. קיימת לולאת השראה לחרשים. לכל הערה או בקשה בתחום הנגישות ניתן לפנות לרכז הנגישות הראשי של החברה מר׳ משה כהן בטלפון 0508868288 או בכתובת דוא״ל dealarizot@gmail. com

  dealarizot@gmail.com
  כל הזכויות שמורות © 2021 שקיות