MENUTop
לפרטים והזמנות

שקיות מתנה

 

שקיות מתנה

כולנו מכירים את הפתגם הידוע שמקורו במסכת אבות שכוונתו לא להתמקד בהיבטים חיצוניים (“בקנקן”) אלא בתוכנו. אך אפשר לומר שבנוגע למתנות, העטיפה של המתנה וצורתה החיצונית הן חשובות לא פחות מהמתנה עצמה.

כאשר אנחנו מעניקים מתנה לבן משפחה, או אדם קרוב אנחנו רוצים שהוא יזכור אותה. אנחנו רוצים שהמתנה תשדר מחשבה, רגש ואהבה תוך חשיבה וירידה לפרטים הקטנים.

לקבל מתנה שווה או יקרה ככל שתהא בלי אריזה או עטיפה חיצונית עשויה לפגום בחוויה ובזיכרון של מקבל המתנה. מצד שני, נתינת מתנה עם עטיפה חיצונית יפה ומכובדת, יכולה לשנות את כל החוויה ואת כל הזיכרון של מקבל המתנה.

שקיות המתנה על סוגיהן השונים יכולים לתת מענה נוח, מתאים וזול לצורך בעטיפה החיצונית המתלווה למתנה.

מתי ניתן להשתמש בשקיות מתנה?

התשובה היא פשוטה. תמיד!

היופי בשקיות מתנה שהן מתאימות לכל פעם בה ניתנת מתנה. שקיות מתנה נותנות מענה נהדר לסוגים שונים של צרכים, וללקוחות שונים. בכדי לסבר את האוזן ניתן למנות כמה דוגמאות.

בעלי עסקים וחנויות: שקיות מתנה נותנות מענה נהדר, איכותי ואסתטי לבעלי עסקים בהם ניתן לקנות מתנות. בעלי עסקים יוכלו ליהנות ממיתוג לעסק והלקוח יקבל מצידו מענה מהיר, יעיל וזול לצורך שלו באריזה חיצונית.

אירועים: התופעה של נתינת מזכרות כמתנה היא תופעה רווחת. הוספת אריזה חיצונית שתתלווה למזכרת יכולה לשדרג הן את החוויה והן את הזיכרון מהאירוע.

חברות וארגונים: גם נתינת מתנות לעובדים הן בימי הולדת ואירועים אישיים והן במועדים שונים כגון בחגים היא תופעה רווחת. מומלץ ואף כדאי לצרף את המתנה באריזה מקורית של לוגו החברה בכדי להוסיף תחושות חיוביות דוגמת חום, שמחה והזדהות עם מקום העבודה.

מהם היתרונות של שקיות המתנה?

לשקיות המתנה יש מספר יתרונות לא מבוטלים, להלן כמה מהם:

מיתוג: אולי מדובר ביתרון המשמעותי ביותר של שקיות המתנה. כאשר מדובר בעסק או חנות, והלקוח נושא שקית ממותגת של העסק, מדובר ברווח כפול.

ראשית, חווית הקנייה של הלקוח הספציפי הופכת למשמעותית יותר. אריזה ממותגת משפרת ומשדרגת את החוויה של הלקוח מהעסק בין אם מדובר במוצר יוקרתי ובין אם מדובר במוצר פשוט. התחושה הזאת עשויה להיצרב לחיוב אצל הלקוח, ואף לגרום לו לרכוש פעם נוספת או להמליץ על העסק לאנשים נוספים.

שנית, השקית עצמה הופכת למעין פרסומת חינמית (לבעל העסק) אותה נושא הלקוח לאחר קנייתו. בנוסף, אם מדובר בשקית איכותית ייתכן שהלקוח יעשה בה שימוש חוזר כשקית נשיאה, וכך הדבר יסייע למיתוג העסק ופיתוח מודעות לעצם קיומו בקרב לקוחות פוטנציאליים נוספים.

אולם גם כאשר מדובר בחברות וארגונים שונים מיתוג הוא דבר מועיל. גם מיתוג החברה או הארגון בקרב העובדים הוא דבר חיובי שיכול להגביר את תחושת השייכות שלהם ואולי אף את המוטיבציה.

חיסכון במשאבים וזמן: שקיות המתנה הן מצד אחד מוצר שאינו יקר, ומצד שני נותן מענה איכותי ביותר לצורך באריזות חיצוניות. שימוש באריזות המתנה חוסך את הצורך באריזות אחרות כגון עטיפת המתנה בנייר תוך שימוש “בדבק סלוטייפ”, ובשל כך חוסך הן בעלויות ישירות והן בעלויות זמן.

היבטים סביבתיים: אין זה סוד שכיום ישנה מודעות רבה להיבטים סביבתיים. שימוש בשקיות מתנה יכול לתת מענה לצורך הזה.

ראשית, קיים ההיבט של שימוש חוזר. במידה והשקיות איכותיות, לא מן הנמנע שהאדם המקבל שקית יחד עם המתנה יבחר לעשות בה שימוש חוזר לצרכיו השונים, וכך יימנע באופן עקיף את הצורך בייצור שקיות נוספות במשק.

שנית, ניתן לבחור שקיות מחומרים שהם ידידותיים יותר לסביבה וכך לתמוך בשמירה על כדור הארץ.

סוגים שונים של שקיות מתנה

שקיות מתנה נבדלות זו מזו בשני היבטים מרכזיים: סוג החומר ממנו הן מיוצרות ומידות השקית.

מבחינת סוגי החומרים מהם מיוצרות השקיות – תוכלו למצוא בדיל אריזות מבחר רחב כגון: שקיות ניילון, שקיות נייר, שקיות בד, שקיות קרטון, ושקיות פלסטיק.

אצלנו בדיל אריזות תהנו משירות איכותי ומקצועי ללא פשרות, מחירים הוגנים וסבלנות רבה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין ולתת לכם מענה לצרכים שלכם, ולהתאים לכם את שקית המתנה המושלמת עבורכם.

מחכים לשמוע מכם!

טלפון: 0508868288

דוא”ל: [email protected]

[email protected]
כל הזכויות שמורות © 2024 שקיות

הצהרת נגישות
דילוג לתוכן